Багато босів в Україні планують дати більше грошей своїм працівникам у 2024 році. Одна з трьох компаній хоче підняти зарплати на 11-15%. Це означає, що якщо ти заробляв середню зарплату у 17 442 грн, то ваша зарплата зросте на 1 919 - 2 616 грн.

За дослідженням, яке провела бізнес асоціація, 39% спеціалістів з управління персоналом сказали, що в їхній компанії планується підвищення зарплати на 11-15%.

Зарплатня в конверті / фото: Freepik
Зарплатня в конверті / фото: Freepik

Також, ще 28% фахівців вказали, що піднесуть зарплату на 6-10%, а 13% - на 16-20%. А деякі (2%) навіть планують збільшити зарплату на більше, ніж на 21%.

Якщо говорити про роботи, де не потрібно вищої освіти, то в Києві можна заробляти гарні гроші. Наприклад, тонувальникам готові платити в середньому 50 тис. грн, а поклеювачам – 40 тис. грн. Автослюсарі можуть отримувати навіть 39 тисяч.

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Гаманець із грошима
Гаманець із грошима

Деякі робітники, які працюють зі спеціалізованою технікою або роблять ремонт, також можуть розраховувати на хорошу зарплату. Наприклад, полірувальники можуть отримувати 35 тис. грн, а монтажники вентиляції — 34 тис. грн.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, пенсія збільшиться на 50%: українцям розповіли про лазівку у виплатах

Раніше ми писали про те, що не жили багато, не варто й починати: яку пенсію отримуватимуть українці з мінімальною зарплатою

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що гарантія та пенсії 2024: чому в Україні громадяни отримують різну "мінімалку"