На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про зміну тарифів на паркування транспортних засобів у Тернополі. Згідно з новими змінами, вартість паркування становитиме 15 гривень на годину.

Крім того, змінився графік роботи операторів паркування, особливо у центральній частині міста, де паркування у неділю можна буде використовувати безкоштовно.

Паркування на велосипедній доріжці, фото: Нацполіція
Паркування на велосипедній доріжці, фото: Нацполіція

Нові тарифи поширюються на кілька адрес у місті, включаючи Майдан Привокзальний та вулиці Торговиця, Патріарха Мстислава, Площа Героїв Євромайдану та інші:

  • вул. Замкова (біля пологового будинку),
  • вул. Дружби,
  • вул. Івана Мазепи,
  • він є Андрей Шептицький,
  • ул. Оболонь,
  • він є Микола Коперник
  • він є В'ячеслав Чорновола,
  • бульвар Тараса Шевченка (біля драмтеатру та навпроти Українського дому "Перемога").

Парковка, фото: delo.ua
Парковка, фото: delo.ua

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Для зручності платників запроваджено різні способи оплати, включаючи онлайн-оплату через додаток "е-Тернопіль" та використання платіжних терміналів.

У додатку необхідно вибрати вкладку "Парковка", вказати номер автомобіля, вибрати тип паркування та оплатити послугу.

Також передбачено можливість оплати готівкою безпосередньо оператору паркування на місці. Наразі встановлено вісім платіжних терміналів поблизу паркувальних майданчиків, а в майбутньому планується встановити додаткові термінали для зручності платників.

Нагадаємо, платиш лише половину: українським водіям дали 50% знижки на штрафи

Раніше ми писали про те, що знов доведеться платити: у Києві повертають оплату за безкоштовну послугу