На фінансових ринках з'явилися розмови про те, що незабаром вартість євро може зрівнятися із вартістю долара США. Експерти з Bank of America вважають, що це можливо відбудеться вже протягом наступних шести місяців.

Це є досить несподівано, адже на початку року фінансові аналітики не розглядали такий сценарій.

Основними причинами, які можуть призвести до зміни валютного курсу, є тривала висока інфляція у багатьох країнах світу та постійне економічне зростання США.

Долари. Фото: скрін youtube
Долари. Фото: скрін youtube

Ці чинники зберігаються тривалий час і значно впливають на валютні курси. Востаннє, коли євро коштувало приблизно стільки ж, скільки долар, було 2022 року.

Популярні новини зараз
Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

Тоді на це вплинули глобальні економічні потрясіння, зокрема стрімке зростання цін на енергоресурси, спровоковані військовою агресією Росії проти України. Подібні події збільшили вартість долара, оскільки інвестори шукали надійніших активів.

Євро. Фото: сайт Pexels
Євро. Фото: сайт Pexels

Цей тренд може мати значні наслідки не тільки для торгівлі між країнами, але і для звичайних людей, які витрачають гроші в іноземній валюті, а також для інвесторів та компаній, які здійснюють міжнародні операції.

Фінансові аналітики уважно стежать за валютним ринком, аби передбачити його майбутні зміни.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що здирає останнє: Монобанк залишив свого клієнта з порожніми кишенями

Вам цікаво дізнатися звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за шалені суми