Фахівці "Газмереж" звернулися до побутових споживачів із закликом більш економно використовувати енергоресурси. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційній сторінці компанії у соцмережі Facebook.

Газовики нагадали, що після російських ракетних атак енергосистема України перебуває у критичному стані. У зв'язку з цим споживачів просять розумніше споживати енергоресурси, а саме електроенергію.

Економія електроенергії. Фото: скрін youtube
Економія електроенергії. Фото: скрін youtube

"Нині загальна ситуація з енергосистемою в Україні є досить напруженою та подекуди навіть критичною", - йдеться в повідомленні.

Відновлення енергосистеми. Фото: скрін youtube
Відновлення енергосистеми. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

"Газмережі" дали кілька порад, які допоможуть і енергетикам, і гаманцю:

  • вимикайте світло при виході з кімнати;
  • вимикайте електроприлади, що не використовуються;
  • встановіть світлодіодні (LED) лампочки;
  • для нагрівання води та приготування їжі енергоефективніше використовувати газову плиту.

Варто зазначити, що російські ракети атакують і газову інфраструктуру, проте обмеження для споживачів не вводяться. За винятком точкових вимкнень для проведення ремонтних робіт.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили.

Також наш портал інформував, тарифи на газ для українців: Кабмін ухвалив важливе рішення.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, тарифи на світ дотягнуть до європейського рівня: без субсидії не вижити.