Українці, які отримують житлову субсидію, мають у 30-денний термін звернутись до органів Пенсійного фонду. Цю заяву зробили у пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

Протягом місяця з'явитися до ПФУ мають не всі отримувачі субсидій, а лише ті, у кого відбулися зміни у складі сім'ї, змінився дохід чи соціальний статус.

Одержувачі субсидій. Фото: скрін youtube
Одержувачі субсидій. Фото: скрін youtube

"Якщо у вас відбулися зміни у майновому стані чи складі родини, змінився соціальний статус чи перелік житлово-комунальних послуг, потрібно подати до ПФУ інформацію про такі зміни упродовж 30 днів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, з 1 травня звернеться до органів ПФУ необхідно деяким категоріям громадян, щоб продовжити субсидію на неопалювальний сезон.

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Це стосується:

  • переселенців;
  • осіб, які отримували субсидію на фактичний склад домогосподарства та хочуть змінити інформацію про сім'ю;
  • громадян, які хочуть отримувати субсидію на тверде паливо чи скраплений газ.

ПФУ. Фото: скрін youtube
ПФУ. Фото: скрін youtube

Водночас для більшості українців, які отримували субсидії у зимовий період, допомогу на літо буде продовжено автоматично.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, якщо не хочете затримок із виплатами: кому з пенсіонерів потрібно терміново звернутись до ПФУ.

Також наш портал інформував, є лише два місяці: отримувачів субсидій попередили про важливу процедуру.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, чи зміниться розмір пенсії по інвалідності у квітні 2024 року: як її порахувати та яка вона сьогодні.