У травні цього року деяким категоріям українських пенсіонерів збільшать розмір виплат, зокрема, йдеться про доплати за віком. Стало відомо, кому з українців пощастить отримати доплату за віком наприкінці весни 2024 року.

Про це повідомляють на офіційному сайті Пенсійного фонду України.

Кому належить доплата до пенсії за віком у травні

Надбавки до пенсії за віком належить українцям, які перейшли у категорію 70+ років. Однак, є важлива умова, яка повинна бути виконана, щоб отримати додаткові гроші. Щоб розраховувати на доплати, необхідно, щоб розмір пенсії людини не був більше 10 340,35 гривень.

Пенсіонери / фото: Pixabay
Пенсіонери / фото: Pixabay

Скільки сьогодні становить надбавка до пенсії за віком

Сьогодні для людей від 70 до 74 років надбавка до пенсії становить 300 гривень, а для українців 75-79 років - вже 456 гривень. При цьому, українці, яким виповнилося 80 років, отримують по 570 гривень додаткових грошей.

Популярні новини зараз
Шкоди більше, ніж користі: лікарі пояснили, чому не варто щодня вживати супи Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Варто зазначити, що доплата до пенсійної виплати за віком нараховується на автоматичній основі і додається до загального розміру пенсії.

Два пенсіонери в планшеті
Два пенсіонери в планшеті

Що відомо про інші можливі надбавки

Пенсіонери, які досі працюють, можуть отримати додаткові гроші за кожний рік нового відпрацьованого стажу. Сьогодні розмір такої надбавки становить 23,61 гривні за кожний відпрацьований рік.

До того ж, пенсіонери можуть отримати надбавку від ООН, але потрібно, щоб пенсія була менша за 3250 гривень, не було більше виплат і щоб людина жила на прифронтових територіях або в зоні бойових дій.

Нагадаємо, як українцям можна оформити собі польську пенсійну виплату.

Як повідомляли раніше, як українцям можна змінити вид пенсійної виплати.

Як писав "Знай" раніше, кому з пенсіонерів радять звернутися до ПФУ.