Отримання пенсії в Україні наразі простіше та зручніше завдяки різним способам виплати, які надає громадянам держава. Згідно з чинним законодавством, пенсіонери можуть обирати між отриманням пенсії через відділення АТ "Укрпошта" чи банківський рахунок.

Вибір методу залежить від особистих переваг кожного пенсіонера.

Для тих, хто надає перевагу банківському способу, важливо знати, що перелік банків, через які здійснюється виплата пенсій та допомог, можна знайти за посиланням тут.

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Також варто зазначити, що пенсіонери, які набули статусу внутрішньо переміщених осіб до 24.02.2022, отримують свої виплати лише через АТ "Ощадбанк".

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Якщо ви вирішили відкрити або вже маєте рахунок в одному з уповноважених банків, зважте на кілька важливих вимог:

  • Рахунок має бути відкритий в одному з уповноважених банків.
  • Це має бути поточний рахунок, призначений для зарахування пенсій та інших соціальних виплат.
  • Рахунок має бути активним та чинним.

При заповненні заяви про призначення або перерахунок пенсії необхідно вказати номер рахунку у міжнародному форматі IBAN із 29 символів. Ви можете дізнатися свій IBAN у мобільному додатку вашого банку або звернувшись до відділення банку.

Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook
Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook

Якщо у вас відбулися зміни у банківських реквізитах або вирішили змінити банк, важливо своєчасно повідомити про це Пенсійний фонд України. Це можна зробити дистанційно через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України за посиланням тут .

Для отримання додаткової інформації та інструкцій щодо зміни виплатних реквізитів ви можете пройти за цим посиланням.

Раніше ми писали про те, як можна змінити вид пенсії швидко та без проблем

Також наш портал повідомляв, що українцям видають продукти, ліки та одяг: отримати можуть усі