Українці з-поміж ВПО зможуть отримати додаткову тимчасову допомогу - по 3600 гривень на місяць. Реєстрацію на допомогу здійснює бригада благодійного фонду "Право на захист".

Внутрішньо переміщені особи після 24.02.2022 року, які перебувають у місті Луцьк, можуть зареєструватись на матеріальну допомогу від УВКБ ООН. Також виплати зможуть оформити ВПО, які повернулися до свого постійного місця проживання, зокрема з-за кордону.

Допомога ВПО. Фото: скрін youtube
Допомога ВПО. Фото: скрін youtube

Розмір допомоги – 3600 гривень. Виплачується протягом трьох місяців, тобто загальний розмір допомоги становить 10 800 гривень.

Також претенденти на допомогу повинні відповідати критеріям уразливості, наприклад:

Популярні новини зараз
Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця
Показати ще
  • сім'я, яка має лише одного з одним або кількома дітьми до 18 років;
  • глава сімейства - люди похилого віку старше 55 років із дітьми до 18 років;
  • у сім'ї є особи з особливими потребами;
  • прийомні сім'ї.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Як отримати допомогу?

Мобільна бригада реєструватиме на допомогу 18 квітня з 9:00 до 15:00 у м. Луцьк за адресою: вул. Винниченка, 29. Зазначається, що виплати не будуть надані особам, які вже отримували допомогу від міжнародних організацій у 2022-2023 роках.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, малозабезпеченим та пенсіонерам покриють частину витрат на комуналку: умови отримання допомоги.

Також наш портал інформував, деяким українцям одноразово виплатять по 100 тисяч гривень: які документи потрібно подати.

Крім того, ми писали, пенсіонери та інші вразливі категорії населення отримають грошові виплати: кожному за 3600 грн.