Фахівці "Газмереж" звернулися до всіх українців, у яких вдома встановлено газову плиту й інші прилади, підключені до системи газопостачання. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook.

Газовики зазначають, що майже у кожному українському будинку встановлені газові прилади і часто споживачі ігнорують найпростіші правила їх використання. Результатом можуть стати неприємні наслідки для гаманця, так і здоров'я або навіть життя.

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

"Газмережі" нагадують, що побутові споживачі не повинні самостійно втручатися у роботу газового обладнання. Це в кращому разі може закінчитися штрафом, а в найгіршому – аварійною ситуацією.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Крім того, потрібно дотримуватися ключових аспектів газової безпеки:

  • не залишати без нагляду працююче газове обладнання;
  • використовувати газове обладнання лише за призначенням;
  • забезпечити належну вентиляцію у приміщенні, де використовуються газові прилади.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, стосується власників газових колонок та котлів: "Газмережі" звернулися з важливим попередженням.

Також наш портал інформував, оплата за газ більше не "витягуватиме" останні копійки: у кого з українців стане менше платіжок.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, водоканали розікрали гроші, тож збільшать тарифи: Попенко пояснив, чому люди заплатять більше.