Жителям Запорізького району надається унікальна можливість отримати гуманітарну допомогу, яка включає безкоштовні продуктові набори.

Ініціатива реалізується за підтримки благодійного фонду "Посмішка ЮА", який взяв на себе зобов'язання з організації та координації процесу видачі. Важливо зазначити, що продуктові набори надаються в рамках міжнародної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН, що забезпечує високу якість та надійність поставок.

Продуктові набори, скріншот: YouTube
Продуктові набори, скріншот: YouTube

Для того, щоб отримати набір допомоги, потрібно виконати декілька простих кроків. По-перше, важливо ознайомитися з умовами подачі заявки та критеріями відбору, що можна знайти на офіційному сайті благодійного фонду або через їхні соціальні мережі.

По-друге, слід заповнити заявку, вказавши всю необхідну інформацію про себе та свою сім'ю. Після розгляду заявок організатори зв'яжуться з вами для уточнення деталей отримання продуктового пакунку.

Популярні новини зараз
Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Продуктовий набір. Фото кадр з Youtube
Продуктовий набір. Фото кадр з Youtube

Організатори наголошують на важливості своєчасного реагування та подачі заявок, оскільки кількість допомоги обмежена і буде розподілена серед тих, хто найбільше потребує.

Це виняткова можливість для мешканців Запорізького району отримати необхідну підтримку в цей складний час, тому не втрачайте можливість скористатися допомогою, яка може суттєво полегшити ваше повсякденне життя.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua можна взяти продуктами або грошима: українцям оголосили про нову допомогу з квітня

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, гречка, вершкове масло та сосиски вже не по кишені: супермаркети показали нові ціни