Зараз українці переживають далеко не найкращі часи, в тому числі ті люди, які потрубують допомоги. Але попри все є гарні новини для пенсіонерів.

У березні цього року, попри всі випробування і негаразди, що приносить війна, українські пенсіонери отримали приємний бонус у вигляді збільшених пенсій.

Уряд не забув про своїх старших громадян і провів індексацію пенсійних виплат, завдяки чому люди отримали трохи більше грошей.

Пенсіонери
Пенсіонери
fakty.ua

Це дійсно важливий момент, адже для чималої кількості пенсіонерів ці виплати є основним джерелом доходу, на який вони покладаються у своєму житті, розраховуючи свій бюджет на місяць.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Це ті гроші, які вони використовують для покриття базових потреб - від харчування до комунальних платежів. І хоча збільшення пенсій не може на один "мах" вирішити всі фінансові складнощі, які можуть виникнути, все ж таки це приносить хоча б невелике полегшення.

пенсіонери
пенсіонери

У такі непрості часи, коли кожен день може принести нові виклики, додаткові гривні у гаманці стають тим маленьким промінчиком світла, який дає надію та трохи оптимізму.

Так, життя в умовах війни вносить свої корективи в наше повсякдення, але держава продовжує працювати над тим, щоб підтримувати своїх громадян. Індексація пенсій у березні — це ще один доказ того, що, незважаючи на всі виклики, потреби людей не залишаються без уваги.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua катастрофа у пенсійній системі вже близько: українці можуть втратити до 20% своїх виплат

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, перерахунок пенсій працюючим українцям: що для цього потрібно, і хто перший у черзі