Чернігів готується надати сім'ям загиблих військових щомісячну допомогу у розмірі 500 грн на оплату послуг ЖКГ. Рішення щодо механізмів отримання цієї підтримки було ухвалено на засіданні виконавчого комітету міської ради 28 лютого.

Згідно з новими правилами, сім'ї загиблих захисників України зможуть отримувати щомісячну допомогу у розмірі 500 гривень на оплату послуг ЖКГ.

Оплата комунальних послуг / фото: Freepik
Оплата комунальних послуг / фото: Freepik

Ця підтримка спрямована на надання фінансової допомоги як сім'ям загиблих у бойових діях, так і ветеранам.

Члени сімей, включаючи подружжя, дітей, батьків та утриманців загиблих захисників, яким виплачується пенсія, можуть звернутися за цим видом допомоги.

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Платіжка за комуналку, скріншот
Платіжка за комуналку, скріншот

Для того, щоб скористатися посібником, необхідно подати заяву до департаменту соціальної політики міської ради та надати:

  • копію паспорта,
  • виписку з Реєстру територіального товариства,
  • облікову картку платника податків та документи,
  • члени сім'ї загиблого, що підтверджують статус,
  • копію довідки про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи,
  • реквізити особового рахунку заявника,
  • оригінали документів, що підтверджують оплату житлово-комунальних послуг протягом місяця, що передує місяцю звернення.

"Копії документів надаються разом з оригіналом. На користь неповнолітньої особи заяву подає її законний представник", — йдеться в постанові.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що в один вік, а пенсії різні: від чого залежить розмір виплат українців

Вам буде цікаво дізнатися, чи не отримаєте і гривні: кого обійде індексація пенсій