НБУ тепер дозволяє одноразовий обмін російських та білоруських рублів, відкривши тимчасову можливість безготівкового продажу чи обміну цих валют. Про це розповів адвокат Олександр Головченко на своїй сторінці у Facebook.

Це стало можливим завдяки змінам у законодавстві України, які спрямовані на удосконалення державного регулювання ринків фінансових послуг, повідомляє він.

Тепер клієнти банків можуть одноразово продати чи обміняти російські та білоруські рублі.

ПриватБанк, скріншот: YouTube
ПриватБанк, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще
Умови здійснення операцій такі:
  • якщо банками-нерезидентами, у яких відкриті кореспондентські рахунки банків-резидентів у російських/білоруських рублях, в односторонньому порядку прийнято рішення про конвертацію (обмін) російських/білоруських рублів в іншу валюту;
  • продаж (обмін) російських/білоруських рублів може бути здійснена за заявою клієнта банку один раз по кожному з видів валюти - російських рублів та білоруських рублів.

Обмін валют, знай.юа
Обмін валют, знай.юа

Важливо відзначити, що ця можливість доступна лише до 31 грудня 2024 року. НБУ надає її з метою узгодження валютних обмежень із новим законодавством та забезпечення прозорості фінансових операцій у країні.