"Київводоканал" оголосив про те, що їхні облікові бази відкрито для прийому показань лічильників. Згідно з повідомленням, доступ до передачі даних забезпечується різними методами, що робить процес максимально зручним для користувачів.

Слід пам'ятати, що показання лічильників гарячої води обов'язково передавати. Ці дані важливі для формування коректних нарахувань водовідведення.

Тарифи на воду / фото: Freepik
Тарифи на воду / фото: Freepik

Одним із зручних рішень передачі є використання мобільних додатків Viber та Telegram. Клієнтам залишили прямі посилання для приєднання до чатів, де можна легко та швидко передати показання.

Додатково до месенджерів водоканал надає можливість передачі даних через офіційний сайт vodokanal.kiev.ua. Просто натисніть на відповідну опцію "Надати показання" та дотримуйтесь інструкцій.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Також можна скористатися "Особистим кабінетом" "Київводоканалу", де надано всі необхідні функції для керування своїм обліковим записом.

Лічильник води. Фото: скрін youtube
Лічильник води. Фото: скрін youtube

Для тих, хто надає перевагу традиційним методам, залишається можливість передачі показань по телефону контакт-центру Київводоканалу або КК "ЦКС".

Просто зателефонуйте за вказаними номерами, і досвідчені оператори допоможуть вам у цьому процесі:

  • (044) 202-02-02;
  • чи КК «ЦКС» 247-40-40, 0-800-404-407.

Існує варіант передачі показників через сервіс Portmone.com.

Важливо! "Київводоканал" нагадує про необхідність передачі показань лічильника з різницею "0", навіть якщо ви залишили своє місце проживання і не користуєтеся водою. Це забезпечить точність та справедливість у нарахуваннях.