В Україні готують оновлення правил догляду за домашніми вихованцями і в цьому питанні важлива буде допомога кожного громадянина. Наразі чинні правила взяті ще з 2007 року, тож час їм привести себе в порядок.

Заступник голови КМДА Володимир Прокопов звернувся до киян із пропозицією активно включитися до процесу оновлення.

Собака в авто, скріншот: YouTube
Собака в авто, скріншот: YouTube

Володимир зазначив, що метою цієї ініціативи є створення європейських стандартів, які б сприяли комфортному співіснуванню людей і тварин у місті.

Деякі з важливих змін, які планується внести, включають:

  • обов'язковість використання нашийників з ідентифікаційними позначками та поводків для вигулу собак, а також намордників для порід, включених до переліку небезпечних;
  • введення заборони на жебракування з використанням тварин та залишення їх у закритому салоні автомобіля при температурі більше 20+С та менше 5+С.

Вигул собак, скріншот: YouTube
Вигул собак, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Кияни запрошують надсилати свої пропозиції через спеціальну форму, а також приєднуватися до робочої групи, яка створюється на базі Департаменту захисту навколишнього середовища та адаптації до зміни клімату КМДА.

Робочу групу складатимуть представники Департаменту, зоозахисні організації, комунальне підприємство Київська міська лікарня ветеринарної медицини та депутати Київської міської ради.

Заяви про бажання приєднатися до робочої групи приймаються до 7 лютого 2024 року на електронну адресу: ecology@kyivcity.gov.ua з темою листа "Правила утримання домашніх тварин".