Споживачі, які не користуються блакитним паливом нарешті зможуть не платити за доставку газу. Для того, щоб більш не отримувати платіжки, необхідно звернутися із відповідною заявою до "Газмереж".

Про це розповіли у Житомирськії філії "Газмереж" у Facebook.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

Не отримувати щомісячні платіжки за доставку газу можуть ті, хто не користуються блакитним паливом.

Однак у компанії зауважують, що сплачуючи символічну суму доставку на місяць, ви залишаєтесь приєднані до мережі і в будь-який момент можете скористатися блакитним паливом.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

При регулярній сплаті рахунків, фахівці будуть дбати про справність газопроводів та газорегулюючого обладнання, що забезпечують доставку газу до вашої оселі.

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

В тому випадку, якщо ви вже не бажаєте повертатися до газової плити чи опалення, вам потрібно звернутися до найближчої філії "Газмережі" із заявою на фізичне від’єднання від газорозподільних мереж.

Однак у компанії зауважують, що коли вас вже відключать, а ви знову захочете користуватися блакитним паливом, буде потрібно пройти процес повторного приєднання до мережі, що потребує часу.

Крім того, Знай.ua повідомляв, на що можуть розраховувати діти з інвалідністю: усі пільги у 2024 році

Також наш портал інформував, українці можуть отримати виплати від 80 до 100% заробітної плати

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що українцям перерахують на карту нову грошову допомогу: отримати можуть мешканці трьох областей