Це не просто продукти на полицях українських магазинів. Вони стали невід'ємною частиною повсякденного меню для багатьох громадян та важливими інгредієнтами у приготуванні страв, що надають їм особливий смак та аромат.

Саме тому зміни в їх цінах не залишаються непоміченими і викликають інтерес у покупців. Цінами на ці позиції опубліковані Міністерством фінансів.

Печериці, які раніше коштували 134,32 грн/кг, прийшли у хвилю цінового підйому, досягнувши позначки 168,60 грн/кг.

Ціни на печериці / фото: скріншот Мінфін
Ціни на печериці / фото: скріншот Мінфін

На цьому фоні різні мережі пропонують різні ціни: від 146,90 грн/кг у Varus до 209,90 грн/кг у Metro, що викликало обговорення різниці цін між мережами.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Петрушка також не залишилася осторонь змін. Якщо раніше за 100 г платили 32,49 грн, то тепер ціна зросла до 35,63 грн за 100 грам.

Ціни на петрушку / фото: скріншот Мінфін
Ціни на петрушку / фото: скріншот Мінфін

При цьому Auchan пропонує її по 24,10 грн за 100 грам, тоді як Metro встановив ціну 47,15 грн за 100 грам, викликавши чимало питань про величезну різницю у вартості одного і того ж товару в різних мережах.

Салат Пучок-Свіжачок показав деяку стабільність у ціні – з 61,94 грн упав до 61,86 грн.

Ціни на салат / фото: скріншот Мінфін
Ціни на салат / фото: скріншот Мінфін

Однак зміни в цінах торкнулися кількох супермаркетів: Auchan знизив ціну з 53,38 грн до 46,60 грн, тоді як Varus підняв ціну на салат до 74 грн. Novus залишився практично на колишньому рівні, утримуючи ціну на рівні 64,99 грн.