У Дніпропетровській області в селищі Новопокровка невідомі вкрали ялинки з місцевого кладовища.

Про це розповіла дівчина Маргарита в групі "Перший інформаційний портал Новопокровської ОТГ" у Фейсбуці.

Дівчина розповіла, що в ніч з 18 на 19 грудня на території Новопокровського кладовища вандали зрубали сосну. На наступну ніч, 20 грудня зрубали ще одне деревце.

Сосни посадили 7 років тому біля могили родичів Маргарити.

"Деревця зрубані, їх не повернути. Бог покарає того хто вирішив зрубати їх з кладовища. Але мені дуже шкода тих людей, які принесуть новорічне дерево для радості в свій будинок, своїм дітям, купуючи яке навіть не запідозрять скільки в собі нещастя і негативу несе ця сосенка, вирубана на кладовищі", - пише дівчина.

Дівчина закликала односельців бути уважними при покупці новорічних ялинок, так як хтось може стати володарем «цвинтарного дерева».

"Ось тварюка безбожна, без слів", " Виродки моральні, в них немає нічого святого!", " За таке відрубати руку не шкода такій худобі", " Якийсь урод зрубав, що б продати за копійки, а іншим може в будинок горе принести, не дай Бог", " Це нелюди, цих дебілів треба вистрілювати, як шакалів", - обурювалися в коментарях люди.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
"Грандіозна операція вже почалася": екстрасенс приголомшила прогнозом про війну в Україні "Штовхають дітей за кордон": вчителі вимагають дати раду НМТ - не буде кому складати Пенсіонерам з таким стажем дадуть спеціальні пільги та бонуси: кому пощастить Обмеження скасували: пенсії затримувати більше не зможуть
Показати ще

Нагадаємо, раніше У Харкові торгують краденими ялинками, копи не діють: "не купуєте - валіть!"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Незаконна вирубка лісу в Україні завдала збитків 234,4 мільйона гривень за 10 місяців

Також «Знай.иа " писав, що На Хмельниччині шаленими темпами вирубують ліс: "Скоро нічого не буде"