У Дніпрі жителі одного з дворів на житловому масиві Лівобережний, на проспекті Миру, влаштували справжній котячий готель. Про це розповіли у спільноті “Наш Лівобережний 3. Наші гуляння" у Facebook.

«Ранок. Котики в котодомике снідають. Якщо ви любите тварин-погодуйте", - підписали публікацію автори повідомлення.

На опублікованих кадрах-справжній теремок для пухнастиків, з розписним дахом, ганком і балконом на другому поверсі.

Популярні новини зараз
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають Нові правила мобілізації: жінок просять з'явитись в ТЦК – кого чекають в першу чергу Окрім пільг та субсидій: українці отримають нову допомогу Травневі доплати: пенсіонерам додадуть 750 гривень, але пощастить небагатьом
Показати ще

Завдяки затишним кімнаткам і досить високим поверхам, котики можуть знайти там притулок від бродячих собак.

Небайдужі жителі двору підгодовують тварин, і стежать, щоб ніхто їх не образив. У котодомике одночасно поміщаються відразу кілька чотирилапих жителів.

"А потім виття піднімуть, не треба годувати бездомних тварин", " молодці! Яка принадність! У мене приблудний кіт живе. Був худий. Зараз-товстий", - діляться враженнями від ініціативи невідомих котолюбів жителі Дніпра.

Раніше портал Знай.ua писав про те, що у Київському зоопарку влаштували зоо-Хелловін - " не страшно, а смачно!"

Також портал Знай.ua писав, що набережну Ужгорода облюбували білосніжні красені - в теплі краї не заманиш.

Також портал Знай.ua писав, що Дмитро Комаров зі Світу навиворіт знайшов "короля змій" і пробрався на ферму на даху хмарочоса.