У Дніпрі сьогодні, 22 листопада, відбувся другий тур виборів мера. З’явилися перші результати екзіт-полів.

Так, за результатами опитування, проведеного Центром соціологічних і маркетингових досліджень "Соціс", впевнено лідирує чинний мер міста Борис Філатов.

Соціологи оприлюднили наступні результати:

За чинного мера Бориса Філатова голоси віддали 78,75% виборців, за його опонента Загіда Краснова – 18,25% виборців.

Нагадаємо, що в тершому турі за Філатова проголосували 46,41% громадян, що мають право голосу; за Краснова тоді проголосували 13,15% мешканців Дніпра.

Популярні новини зараз
140 тисяч штрафу за газ: українців почали карати за порушення, які раніше "сходили з рук" Скидають гроші на картку – віддайте частину державі: українцям встановили нові правила Потрібно зробити у кожній квартирі: "Нафтогаз" звернувся до всіх споживачів Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
Показати ще

Нагадаємо, що харків'янам показали, хто потрапив під крило Кернеса. Ви здивуєтеся, коли побачете ці прізвища.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Марцінків заїкнувся про новорічний ярмарок у розпал пандемії. Щорічне зростання числа інфікованих містян не зупиняють мера.

Також, "Знай.uа" писав, що експерт пояснив, чому Краснов переможе Філатова. На його думку, Філатов міг програти Краснову в другому турі виборів.

Крім того, вже відомо, що у Львові рахують голоси після другого туру виборів - там також перемагає чинний мер Андрій Садовий.