Стало відомо про те, що в Дніпрі по кварталу розгулювала хитра лисиця. Ходила як у себе у дворі.
Таким чином, повідомляється, що житель міста Дніпро виявив маленького лисеняти біля 112 школи. Він зняв подію на камеру смартфона, і опублікував в соціальній мережі Facebook.

Geplaatst door Vitaly Kirillov op Maandag 28 september 2020

Тепер маленьку лисицю обговорює весь інтернет.

При цьому, на роликах вона просто сидить, нікого не чіпає, і лише дивиться на машини, які проїжджають повз. В кінці вона стрімко побігла до кота, який проходив повз. Сподіваємося, що вона виявиться нешкідливою, і не завдасть нікому ніякої шкоди.

Популярні новини зараз
Ухилянтам надійдуть сповіщення: як повідомлять про розшук Банк пробачив борг, а держава ні: українців змусять сплатити новий податок Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Показати ще

Звідки вона там взялася-незрозуміло. У коментарях користувачі припустили, що вона могла просто заблукати.

Також, кажуть, що не так далеко є балка, звідки вона могла і вийти.

До слова, не варто підходити до неї близько, інакше все може закінчитися укусом, яке призведе до сказу.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що під Львовом оселилися ведмеді, визволені із " зоопарку смерті"

Як повідомляв портал "Знай.иа", у Запоріжжі псих із сірниками спалив десятки собачих будок

Також, "Знай.иа" писав, що центр Тернополя окупувала лисиця