11-річний хлопчик, який півтора тижні тому в Кривому Розі постраждав у ДТП за участю сина кандидата в мери від «Слуги народу», продовжує успішно проходити лікування в обласній лікарні Дніпра у відділенні нейрохірургії.

Журналісти поспілкувалися з мамою хлопчика.

За словами Наталії Іванівни, Саша швидко поправляється, і зараз відчуває себе набагато краще.

«У нас вже все добре, ми вже гуляємо кожен день – і довго ми гуляємо. Як бачите самі, дитина посміхається, він вже веселий. У нас вже нічого не болить", - ділиться жінка. Наталія Іванівна сподівається, що вже через кілька років хлопчик буде вдома.

Популярні новини зараз

"Гола" і нервова Хмельничанка мало не рознесла "Нову пошту": "На якій підставі?"

У Києві зачепер загинув під вагоном метро, очевидці застигли: "Відрізало голову"

Зима у жовтні? Синоптики ошелешили прогнозом на другий місяць осені

У Львові знайшли зниклу 8-річну дівчинку, батьки мало не з'їхали з глузду: "Жива"

Показати ще

"Чекаємо швидше, коли нас випишуть додому. Крапельниці нам доставлять. Тому, ми сподіваємося, ми в п'ятницю будемо вдома», - каже вона.

Покращене самопочуття дитини вже дозволило матері на кілька днів з'їздити додому, залишивши його на сестру.

"Дочка ось весь час тут була. Я додому навіть їздила вже-зважилася залишити Сашу. Тому що вже [він] добре себе почуває, і я вже на пару днів з'їздила додому, дочка з ним була», - розповідає Наталія Іванівна.

За словами завідувача відділенням нейрохірургії Володимира Агафонова, стан дитини стабільний, загрози здоров'я і життю – відсутні.

"Тут він проходить повне медичне лікування. На стаціонарі він буде ще тиждень. По суті, реабілітація по черепно-мозковій травмі буде ще два тижні в домашніх умовах. А з приводу перелому плечової кістки - як тільки ортопеди-травматологи дозволять зняти гіпс і почати реабілітацію – ну, я думаю, що тижні ще 3-4 потрібно», - прогнозує лікар.