На зустрічі з жителями міста мера Дніпра облили зеленкою. Інцидент стався на зустрічі з городянами на Лівому березі за адресою Марії Лисиченко, 11. Борис Філатов відповідав на запитання дніпрян, і несподівано хтось із натовпу запустив у нього бульбашку із зеленкою. Рідина залила сорочку мера, а чоловікові, що стояв поруч, потрапила прямо в обличчя.

Борис Філатов написав на своїй сторінці Facebook Borys Filatov про інцидент із зеленкою. 

"Один мій старий товариш сказав колись хорошу фразу: "Боря, ти-реальний везунчик, тому що з тобою воюють мерзоти і ідіоти, які, в принципі, нічого не можуть тобі зробити, тому що вони — мерзоти. І ідіоти"

Друзі Мої, вони - в агонії.

Популярні новини зараз

Коханка Тарзана Шульженко при всіх висміяла чоловіка Корольової: "Навіть якщо роздягнуся догола"

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Зраджена Тарзаном Наташа Корольова виставила тіло напоказ: "Роздягнуся догола"

Сусіди Алли Пугачової висловилися про зіркове подружжя: "Дурні і п'яниці!"

Показати ще

Вони придумали все, що могли: сфабриковані кримінальні справи, бруд в медіа, підкуп депутатів, брехня, проплачені мітинги, «активістів» і «громадських діячів».

Вони - в агонії.

Єдине, на що вони залишилися здатні — це кидатися зеленкою.

Вони думали, що я їх боюся, втечу, сховаюся. А я продовжую проводити зустрічі навіть злегка змінивши колір.

Ви можете мене тепер тільки вбити. Тому, що я ніколи не позеленію. Як би вам цього не хотілося. Вам, поганою падали, що віддала моє рідне місто на розграбування бандитам і олігархам.", - написавши Борис Філатов.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що Філатов проїхався по Зеленському через довічну стипендію для батька: "Е**не шапіто"

Також портал "Знай.ua" писав, що Зеленський наробив галасу в Дніпрі, українці не розгубилися: "До Бени відзвітувати прилетів"  

Також портал "Знай.ua" писав, що Під Дніпром будинок почав розсипатися на очах у мешканців - люди бігли, штукатурка падала на голови