На Дніпропетровщині днями відбулася трагедія, від якої стигне кров - про це повідомляє інтернет-видання informator.ua.

Так, за інформацією, отриманою журналістами, страхітливий випадок стався 13-го липня у Магдалинівському районі Дніпропетровської області. Повідомляється про те, що при виконанні роботи на полі, на якому вирощували картоплю, через недотримання правил техніки безпеки трагічно загинув хлопець. Ім'я бідного парубка не повідомляється, проте відомо, що загиблий на момент смерті був ще неповнолітнім - йому щойно виповнилося 17-ть років.

З часом розкрилися шокуючі деталі: як виявилося, затягнув хлопця під себе комбайн, на якому збирали картоплю. Також повідомляється, що загиблий працював у полі разом з бригадою робочих, вони збирали картоплю. Невідомо, чи був оформлений належним чином хлопець, і проводилися які-небудь інструктажі з правил безпеки, як це належить робити на роботах, пов'язаних з ризиком для життя.

На жаль, молодий чоловік після того, як по ньому проїхав комбайн отримав травми, несумісні з життям і загинув на місці. Слідству належить ще в ході розслідування смерті встановити всі деталі події жаху.

Популярні новини зараз

Білл Гейтс, який передбачив пандемію, передрік світу катастрофу ще гірше

Разумков переїхав в шикарний маєток під Києвом і пішов стопами Януковича - друге Межигір'я

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

У Львові банда "золотих ручок" напала на ветеранку АТО - заважала грабувати

Показати ще