Неподалік Дніпра в річці Самара місцеві рибалки виявили медуз, що не на жарт їх здивувало. Відповідним роликом поділився користувач Сергій Олександрович в Facebook-спільноті «САМАРСЬКІ ПРОСТОРИ — Ігрень, Одинківка, Ксенівка, Рибальске».

Більшість з нас звикли бачити медуз лише у морському середовищі, тому користувачі мережі були сильно здивовані, побачивши їх у прісноводної річці Самара. Знятий місцевим рибалкою ролик підняв неймовірний шум у соцмережах. Багато почали припускати, що це пов'язано із зміною екологічної ситуації.

Це цікаво… скоро у нас в Самарі дельфінів побачимо… медузи вже припливли, — написав Сергій Олександрович.

Однак, еколог-біолог Віктор Мильвус пояснив, що в цьому явищі немає нічого незвичайного і бояться медуз не варто. Як виявилося, рибалка побачив у Самарі нікого іншого, як різновид прісноводних медуз Craspedacusta sowerbii.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться
Показати ще

Судячи з відео, яке виклали в соцмережі, це медуза-хрестовик. Вона зустрічається в річці Дніпро і в річці Самара ще з 80-х років минулого сторіччя. У цьому немає ніякої аномалії, боятися в жодному разі не треба, — прокоментував еколог.

Нагадаємо, що в озері дніпровського парку Глоби з'явилися незвичайні пташенята.

Як повідомляв портал Знай.иа, у Дніпрі 12-річний хлопчик зловив 5-кілограмову щуку.

Також Знай.иа писав, що Погоди невідомі викинули в сміттєвий бак цуценя, якому тиждень від народження.