У Дніпрі на житловому масиві Косіора провели тест-драйв кінотеатру під відкритим небом. Про радісну новину городянам повідомив місцевий активіст Володимир Мамченко на сторінці "Райончика" в Facebook.

У Дніпрі відкрили кінотеатр під відкритим небом / скріншот з відео

Чоловік розповів, що у вівторок, 9 червня, вперше встановили стаціонарний екран для перегляду фільмів і мультиків під відкритим небом. Покази будуть абсолютно безкоштовними і відвідати їх може кожен бажаючий. Він розташований на житловому масиві Косіора біля палацу культури "Металург". Перший показ відвідало кілька сотень жителів району.

Ініціатива була створена за підтримки місцевих активістів, а також депутата Дніпровської міської ради Сергія Пустового. Він розповів, що 9 червня відбулося неофіційне відкриття кінотеатру, на якому показували традиційний мультфільм "Жив був пес". Повноцінно він почне функціонувати вже в липні, коли карантинні обмеження або знімуть, або послаблять.

Популярні новини зараз
Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Показати ще

У Дніпрі відкрили кінотеатр під відкритим небом / скріншот з відео

Нагадаємо, що в Дніпрі вулицю залило водою з каналізації.

Як повідомляв портал Знай.иа Дніпропетровську і Запорізьку області зв'яжуть водним транспортом – по Дніпру запустили пасажирсько-вантажний катер "Азов'я".

Також Знай.иа писав, що у Дніпропетровській області скоротять кількість районів.