У місті Чорноморськ, Одеської області, група дівчаток-підлітків показово побили хвору однолітку, опублікувавши все в соціальних мережах. Місцевий телеканал ІТ-3 розповів про подробиці пригоди і надав реакцію влади і фахівців.

На опублікованому відео можна помітити, як одна дівчина повалила і почала бити іншу, а за кадром чути схвальні вигуки її подруг. Як повідомляє телеканал, постраждалу дівчинку звуть Соня, їй 14 років.

ИТ-3 | Полное видео избиения Сони

😣А это полное видео избиения, разлетевшееся по всем соцсетям😧 Корреспондент ИТ-3 Владимир Арджеванидзе продолжает разбираться в сложившейся ситуации. Следите за нашими новостями🙌🏻

Geplaatst door ТРК IT-3 op Vrijdag 22 mei 2020

В Національній поліції Одеської області повідомили, що було відкрито справу за фактом буллінга в установленому порядку. На даний момент правоохоронці проводять розслідування і опитують учасників інциденту, всі з них були встановлені. Для дачі показань постраждалу дівчинку і винуватців події разом з батьками запросили у відділення поліції.

Популярні новини зараз

Масова бійка поставила Львів на вуха, озвірілі чоловіки і хлопці пішли стінка на стінку - 90-ті повертаються

Червень 2020 буде зовсім не таким, як усі чекають — офіційний прогноз погоди Укргідрометцентру

Країни ЄС відкриють кордони вже у червні — куди пускатимуть українців

Курс валют на 26 травня – долар наблизився до небезпечної позначки, українцям варто бути насторожі

Показати ще

Як з'ясували згодом журналісти, мати постраждалої Соні до останнього не хотіла подавати заяву в поліцію, оскільки вважає, що на вулиці діти можуть робити речі, про які не думають. Згідно з останніми даними її все ж вмовили подати заяву за фактом буллінга.

ИТ-3 | Мама пострадавшей от буллинга девочки о состоянии дочери

🔥🙀ЭКСКЛЮЗИВНО ДЛЯ ИТ-3❗️ Журналисты телеканала побывали дома у девочки Сони, которую вчера избили подростки😡😢 Мама пострадавшей сказала, что писать заявление в полицию на обидчиков ее ребенка она не будет😳🤷🏼‍♀️ Подробнее - в видео👇🏻

Geplaatst door ТРК IT-3 op Vrijdag 22 mei 2020

заступник Мера Чорноморська Ігор Лубковской заявив, що вважає інцидент неприйнятним і буде стежити за ходом цієї справи, не дозволивши пустити його на самоплив.

ИТ-3 | Игорь Лубковский о ситуации вокруг избиения Сони

❗️Оценка городской власти относительно инцидента, случившегося вчера в Черноморске😣 Официальный комментарий заместителя городского головы Игоря Лубковского телеканалу ИТ-3👇🏻

Geplaatst door ТРК IT-3 op Vrijdag 22 mei 2020

Запрошений психолог Надія Гурман розповіла, що ситуацію можна розцінювати з декількох сторін. На її думку, допомога фахівця кривдникам навряд чи допоможе, оскільки у них в принципі не щеплені будь-які моральні цінності. Головне, що вона підкреслила, що вони не завдали серйозного фізичного і психологічного збитку постраждалій.

ИТ-3 | Психолог о ситуации вокруг факта буллинга в Черноморске

⚡️«Девочки хотели популярности – они ее получили» - говорит психолог о девочках, издевавшихся над Соней🥺🤯 Полный комментарий Надежды Гурман телеканалу ИТ-3 здесь👇🏻👇🏻

Geplaatst door ТРК IT-3 op Vrijdag 22 mei 2020

Нагадаємо, раніше українським батькам дали поради щодо протидії буллингу.

Як повідомляв портал Знай.иа хлопчик з дварфизмом хотів вбити себе із-за буллінга.

Також Знай.иа писав, що харків'янку відправили під суд за малолітнього сина-нелюда, який тримав у страху всю школу.