У дніпровських школах влаштували справжню війну тушкованій капусті та іншим "смаколикам" в столовках.

Про це повідомляє інформаційний портал "49000.com".

У Дніпрі відбулося засідання робочої групи з питань розробки меню для шкільних їдалень. На цьому засіданні вони обговорили меню обіду для молодших класів, і прийшли до висновку, що необхідно виключити цілий ряд страв з їхнього раціону.


Тепер на обіді в 1-4 класів ви не побачите тушковану капусту, гречані макарони, "ліниві" голубці, рибні котлети. Але зазначимо, що рибні котлети вирішили замінити шматочками смаженої риби.

Варто відзначити, що такі зміни раціону школярів проходили під контролем не тільки співробітників департаменту, але і технолога.

Нагадаємо, що школярі будуть навчатися за загальною програмою, а повний перехід на українську повинен закінчитися вже в 2023 році. Це передбачає закон України "Про освіту" та нова реформа.

Як повідомляв портал Знай.uа, щодня в українських школах харчуються 5 мільйонів дітей, при цьому, за 2019 рік були встановлені порушення в організації харчування.

Популярні новини зараз
Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що в дитячому садку відбулося масове отруєння дошкільнят.