У Дніпрі на вулиці Піонерській виявили жінку, яка втратила пам'ять і лежала на узбіччі.

Про це повідомила Олена Семенюк в facebook.

За словами Олени жінка лежала біля проїжджої частини. Вона представилася Шубіної Ганною Олексіївною, їй 57 років, сказала, що прямувала додому, однак де живе не пам'ятає.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Олена Семенюк закликала всіх, хто може знати жінку повідомити її рідним, що вона знайшлася. Жінці викликали швидку і її госпіталізували.

Нагадаємо, що озеро і пляж на Дніпрі жителі самі перетворюють на смітник – сюди звозиться весь непотріб, скоро відпочивати просто буде ніде.

Знай.ua писав, що багатьом львів'янам тепер доведеться відвикати від звичних маршрутів громадського транспорту.

Знай.ua писав, що лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася з гучною заявою до шостого президента України Володимиру Зеленському. Так, вона попросила, щоб він ветував закон, який скасовує список підприємств, що не підлягають приватизації.