На Дніпропетровщині сталася масштабна ДТП за участю маршрутного таксі.

Про це повідомляє інформаційний портал "Перший Криворізький"

У Кривому Розі сталася аварія, зіткнулися Daewoo Lanos і маршрутне таксі №254. У салоні маршрутки в момент аварії перебувало близько 20 осіб, серед пасажирів були і діти.


В результаті події постраждали вісім людей. Їх направили в найближчу лікарню для огляду.


На місці події працює поліція слідчий. Всі причини і обставини події встановлюються.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від обов'язку платити за комуналку: що відомо Тарифи на газ у лютому: чому платіжок стане більше Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість Все добре тільки на папері: пенсіонерів обурили формальним підвищенням виплат
Показати ще

Нагадаємо, що в прес-службі ГУНП повідомили, що на Львівщині сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода на залізничних коліях. Винуватцем аварії став 19-річний житель Червонограда Львівської області.

Як повідомляв портал Знай.іа за надзвичайно велику кількість ДТП, у Вінниці буде додатково встановлено 80 камер відеоспостереження

Також Знай.іа писав про те, що за статистикою 0,3% ДТП сталися через несправність автомобілів.