Протягом декількох місяців у Дніпрі йде боротьба з нескінченними ямами на дорогах. Робота кипить усим містом: десь капітально ремонтують покриття, а десь — просто «латають» ямки. Будь-який ремонт створює незручності, наразі водіям прийдеться покружляти, щоб дістатися до певних адрес.

Щоб все встигнути і нікого не образити, комунальникам доводиться працювати в посиленому режимі, тому 19 серпня одночасно ведуться роботи на 6 вулицях, - повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради. Через це у деяких місцях дороги можуть бути перекриті, а де-не-де звужена проїжджа частина, тому вибирайте альтернативні шляхи.

Роботи ведуться за такими адресами:

вул. Путилівська (асфальтування прилеглих доріг);

вул. Бориса Кротова (асфальтування дороги);

Популярні новини зараз
Платитимете не 2,64 гривні, а 1,05 за кіловат: українцям пропонують унікальну можливість економії на комуналці Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень Оновлення даних у ТЦК: в яких випадках чоловіка можуть відвезти на "перевірку" Вони точно залишаться без броні: хтось із українців гарантовано потрапляє під мобілізацію з 18 травня
Показати ще

просп. Героїв (асфальтування прилеглих доріг);

вул. Генерала Пушкіна (ямковий ремонт);

вул. Юдіна (фрезеровочные роботи);

вул. Електрична (ямковий ремонт).