Прекрасна новина!

Тепер Знай.ua стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Під Дніпром більше не буде бюджетного проїзду, містянам доведеться платити повну вартість.

Про це повідомляє інформаційний портал "Дніпровська панорама".

Під Дніпром проїзд у маршрутці "за півціни" скасовується, тепер доведеться платити по повній. У Кам'янському акція "пільговий проїзд у популярній маршрутці № 15-а закінчилася.

Популярні новини зараз
Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу Гороскоп на тиждень 4-10 грудня для всіх знаків Зодіаку: найкращі 7 днів Овнів, течія Дів та сварки Козерогів Чоловік путінстки Анастасії Волочкової повісився у московському СІЗО: "Пішов до туалету..." Стільки грошей викинули даремно: які дрова категорично не можна використовувати для опалення
Показати ще

Тепер всі пасажири, які хочуть користуватися маршруткою № 15-а будуть платити повну вартість проїзду. З чим викликані такі зміни - невідомо.

Нові розцінки наберуть чинності вже з 7 серпня.

Нагадуємо, що в Дніпрі перевізники мають намір підвищити вартість проїзду в місцевих маршрутках.

Портал Знай.ua повідомив, що на Львівщині небайдужі люди зупинили в устілку п'яного водія: більше за кермо не сяде.

Раніше портал Знай.ua писав, що в Дніпрі будуть підвищувати тарифи на проїзд у маршрутках. Але на кожному маршруті ціну встановлять індивідуально.