Прекрасна новина!

Тепер Знай.ua стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!


5 серпня на ДТЕК Придніпровської ТЕС сталася аварія. І тоді поширилася інформація про забруднення атмосферного повітря в результаті події.

Про це повідомляє інформаційний портал "Наше місто".

Аварія на ДТЕК Придніпровської ТЕС сталася близько 09:00 через технологічне порушення, викликане ушкодженням труби у верхній частині котла. Саме через це і стався викид димових газів на енергоблоці №10.

Популярні новини зараз
Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

У зв'язку з цим Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області було видано термінове розпорядження керівництву станції про надання інформації за фактом аварійних ситуацій (при наявності), термінового вжиття заходів щодо недопущення порушень вимог природоохоронного законодавства, в тому числі недопущення перевищення встановлених нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та погіршення якості атмосферного повітря в санітарно-захисні зони підприємства.

Аварія 5 серпня 2019 року на ДТЕК Придніпровській ТЕС

Увага! Аварія на ДТЭК Приднепровская ТЭС! Сьогодні зранку (5 серпня 2019 року) близько 8:50 на Придніпровській ТЕС був запущений у роботу 10 або 11 енергоблок (дим виходить в одну трубу) і о 8:56 небо вкрилося густим чорним димом. Дим густо йшов зі ВСІЄЇ БУДІВЛІ, в якій розташовані робочі енергоблоки станції та рубки їх керування. Візуально аварія продовжувалась до 10 хвилин, проте викиди були дуже активними та безперечно небезпечними! Чи повідомила про надзвичайну ситуацію містян станція? Чи попередила про небезпеку здоров`ю? Чи проінформувала органи місцевого самоврядування про аварію, аби ті повідомили громаді? Жодного (!) повідомлення, ані офіційного, ані будь-якого іншого ми не знайшли. Пост на межі санітарно-захисної зони, який належить ТЕС, не передає дані з 30.05.2019 року (https://ecoinfo.pro/site/any_points…). Оперативне інформування у випадках аварій могло б убезпечувати громаду від негативного впливу токсичного забруднення, бо ми живемо в промисловому місті, де виробничі потужності підприємств зношені вщент, і постійно знаходимось у зоні ризику. На жаль, констатуємо, що поки можемо розраховувати лише на власні сили. Дивіться камери спостереження на нашому сайті https://www.savednipro.org/pridniprovska-tes-online/, підписуйтесь на Saveecobot та у разі аварій – зачиняйте вікна, вмикайте зволожувачі повітря, робіть вологе прибирання і, без необхідності, протягом декількох годин не виходьте на вулицю.

Geplaatst door Save Dnipro op Maandag 5 augustus 2019

Нагадаємо, США потрясла нова трагедія, неадекват розстріляв копів і медиків.

Як повідомляв Знай. ua, копи назвали ім'я нелюда, "позбавив життя власну сестру".

Також Знай. ua писав, що в мережу злили відео з місця НП, "кров холоне в жилах".