Прекрасна новина!

Тепер Знай.ua стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!

У Дніпрі кота на ім'я Семен Парфентійович влаштували на роботу.

Про це повідомляє Інформатор.

Виявляється коти можуть не тільки лежати на дивані і мурчати, вони можуть повноцінно працювати, заробляючи собі на корм.

Так у Дніпрі кота на ім'я Семен Парфентійович влаштували на роботу. І не куди попало, а в історичний музей імені Яворницького.


"Кіт Семен працевлаштувався! Не всім же на диванах лежати! Тепер Сеня буде працювати в Історичному музеї, охороняти фонди від щурів і мишей. Семен отримав паспорт і всі щеплення і допущений до роботи.", — написали у притулку "Вірність".

Популярні новини зараз
Все, що накопичували – може зникнути: клієнти ПриватБанку втрачають заощадження Хоч-не хоч, а в ТЦК йти все одно доведеться: українцям не залишили альтернативи Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи
Показати ще

Нагадаємо, господар похвалився кішкою, що говорить, користувачі мережі почали хреститися.

Як повідомляв портал Знай.ua ворогуючі тварини виявили один до одного справжню любов, це зворушило соцмережі до глибини душі.

Також Знай.ua писав найнезадоволеніший пес у світі по імені Анукі вилікував господиню від важкої хвороби.