На Дніпропетровщині сталося ДТП, зіткнулися два легковики.

Про це повідомляє інформаційний портал "Сьогодні".

У Кривому Розі на перетині вулиці Олександра Васякіна та проспекту Юрія Гагаріна зіткнулися легковики Hyundai і Skoda.


Одного з водіїв в терміновому порядку госпіталізували з черепно-мозковою травмою. Другого чоловіка відправили на амбулаторне лікування.


Зараз правоохоронці встановлюють всі деталі і причини ДТП.

Популярні новини зараз
З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Нагадаємо, Київ приголомшив жорстке ДТП, перші кадри аварії. Зіткнення було настільки сильним, що Toyota вилетіла на узбіччя та влетів у літню терасу ресторану "Першотравень". На щастя, в той час відвідувачів там було небагато, обійшлося без травм.

Як повідомляв Знай.uа , під Закарпаттям сталося жахливе ДТП, одна людина терміново госпіталізували.

Також Знай.uа писав, що під Тернополем водій позашляховика поховав бригаду Укренерго, діти залишилися без батька.

Як раніше повідомляв Знай.uа , BMW на шаленій швидкості врізався у фуру, гора заліза і крові