В ніч з 17 на 18 липня у Дніпрі на два місяці повністю перекриють рух на Новому мосту. Через це може утворитися маса незручностей.

Про це повідомляє Інформатор.

Для зручності містян після ремонту 16 липня відкрили Кайдакская міст. Головна переправа міста буде недоступна до 14 вересня. На час перекриття міська влада планує полегшити трафік на інших мостах.


Для оперативної ліквідації наслідків аварій на Амурському мосту чергуватимуть правоохоронці, евакуатор і співробітники КП.

Автобусні маршрути №№ 21, 22, 35, 54 курсуватимуть через Південний міст, №№ 23, 38, 43, 45, 56, 57, 57а, 62, 64г, 76, 88, 105, 107, 115, 116, 124а, 126, 136 — через Амурський міст, №№ 21а, 98 не будуть перетинати мости, а №№ 21б, 45а, 63 і 64 — на час зовсім припинять рух. Тролейбус № 14 курсуватиме через Мануйлівський проспект до Старомостовой.

Голова профспілки автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий розповів, що подав у міськрада пропозицію створити окремі смуги на Амурському мосту для легкового та громадського транспорту. Це допоможе трохи розвантажити рух.

Нагадаємо, що президент Зеленський і мер Дніпра Філатов уклали парі.

Популярні новини зараз
Дві стіни вже не врятують: нова загрозу повітряних атак – як вберегтися Щоб рік був на 12 балів: найкращі привітання з Днем знань для школярів, студентів і дорослих Не всі чоловіки до 22 років можуть виїхати закордон: уточнили нові норми Хто зможе не йти до ТЦК у вересні: виділили категорії
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" , влада Дніпра почали активну боротьбу з ямами на дорогах. Але з-за цього доведеться перекрити деякі дороги і можуть утворитися затори.

Також портал "Знай.ua" писав, що на дорозі в Приморському районі Одеси утворився черговий провал.