У Дніпрі поліція перейшла на надзвичайний режим, щоб забезпечити порядок на виборчих дільницях.

Про це повідомляє інформаційний портал "Дніпровська панорама".

Для забезпечення безпеки і правопорядку на 199 окружних виборчих дільницях і на 29812 дільничних комісіях залучається 131192 правоохоронці: 73700 поліцейських, 5274 бійці НГУ, 38200 службовців ДСНС, 8029 прикордонників, 1289 представників ДМС і 4199 курсантів внз системи МВС.


Зараз правоохоронці Дніпра особливу увагу приділяють окружним виборчим комісіям, які отримують виборчу документацію.

Також з сьогоднішнього дня, в Україну прибувають офіційні іноземні спостерігачі. Тому поліцейські наряди будуть наближені до місць прибуття та розміщення делегацій.

Нагадаємо, "Продався і ск*вився. Найближчого друга посадили...": Саакашвілі зізнався Пальчевському в тому, чого не знали навіть найближчі.

Популярні новини зараз
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють Якщо пенсія нижче 4200 грн: пенсіонери можуть отримати знижку на комунальні послуги
Показати ще