Пасажир одного з трамваїв Дніпра замість того, щоб показати квиток, каменем розбив голову контролеру, повідомляє газета “Сегодня”.

На вимогу контролера на ім’я Юрій показати квиток пасажир відповів категоричною відмовою. Також “заєць” відмовився сплатити штраф, через що контролер запропонував йому залишити вагон. Тільки-но вони вийшли на вулицю — безбілетник схопив камінь і вдарив ним контролера по голові.

Хулігана затримали інші контролери, які працювали з Юрієм, та передали його співробітникам поліції — за напад на контролера йому світить до одного року виправних робіт. Самому ж Юрію довелось накласти декілька швів.

Нагадуємо, що у Дніпрі перевізники мають намір підвищити вартість проїзду в місцевих маршрутках.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитись без води та каналізації: у зоні ризику всі великі міста Тарифи на електрику зменшать: кому дозволять платити менше Пенсія подорожчає часом: на українців 60+ чекає великий перегляд правил вже з 1 січня 2026 року Пенсіонерів будуть рятувати від бідності: як зміниться система виплат
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в одному з дніпровських трамваїв раптово помер пасажир.

Також “Знай.ua” писав про те, що у Харкові на лінії випустили тролейбуси, в яких не працюють кондиціонери.