Під час купання в річці, 17-річний хлопець отримав травму хребта.

Про це інформує "Перший міський".

Згідно з інформацією підліток проводив час з друзями в парку ім. Мершавцева. Він пірнв в річку. Після цього отримав серйозні пошкодження шиї і перелом хребта.

Хлопця госпіталізували і відправили на операцію в лікарню ім. Мечникова в місті Дніпро.

Популярні новини зараз
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення Українців попередили про жорсткі відключення світла: коли можуть запровадити обмеження Українцям масово відмовляють в обміні доларів Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Нагадаємо, що у Русанівському каналі рятувальники знайшли тіло чоловіка. Як повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій, чоловік перепливав Русанівський канал і потонув.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в озері Заплавном в Дарницькому районі Києва потонув чоловік. Водолази вирушили на пошуки тіла чоловіка, і знайшли його на відстані 30 метрів від берега на глибині 8 метрів.

Також портал "Знай.uа" писав, що в селі Студенок Ізюмського району на Харківщині загинула дитина. В одну мить лід тріснув і хлопчик провалився у воду.