У неділю в Дніпрі і в області різко погіршиться погода. Містян чекають сильні грозові дощі з градом.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Дніпропетровській області.

У неділю 9 червня в Дніпрі буде хмарно. Вночі та вранці в місті та області можливі короткочасні дощі, грози і навіть град. Температура повітря вночі буде від 15 до 20 градусів, а вдень від 28 до 33 градусів.

Популярні новини зараз
Рахунки боржників арештовуватимуть в автоматичному режимі Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще

Не забувайте, що літні дощі можуть бути приємними, в той час як град не радує в будь-який час року. Так що не забувайте одягатися по погоді і обов'язково візьміть з собою парасольку.

Нині Дніпропетровська область зберігає високий рівень пожежонебезпеки. Саме тому в області оголосили штормове попередження на 9 і 10 червня.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Нагадаємо, українців попередили про руйнівний циклон.

Як повідомляв раніше Знай.uа, уряд прийняв офіційні вихідні. Коли відпрацювати за тривалий відпочинок.

Також портал Знай.uа писав, що синоптик дав прогноз погоди на червень 2019 року.